Image Alt

Przygotowania do ślubu w Zakopanem

kaplica w jaszczurówce ślub

Uwaga! Ten artykuł powstał bardzo dawno temu – zapraszamy do naszych najnowszych wpisów!

Przygotowania do ślubu w Zakopanem

Magdalena i Nikodem swoje ślubne przygotowania mieli w Kościelisku. Ceremonia ślubna odbyła się w Zakopanem w przepięknym drewnianym Kościółku w Jaszczurówce. Samo wesele natomiast z przygotowaniami w Butorowym Dworze. Karczma ta położona jest w Kościelisku przy ulicy Salamandra. Dzień wcześniej spotkaliśmy się z Parą Młodą na przyjęciu dla gości weselnych na Furmanowej w Zakopanem. Stamtąd wozami konnymi goście przejechali do szałasu w Zębie na wspaniałe, góralskie przyjęcie.

Przyjęcie w Zębie zorganizował dla Pary Młodej niezrównany Stanisław Rzadkosz Pulka. Stanisław to góralski miłośnik koni. Jego piękne siwe konie można spotkać na wielu góralskich weselach. Jego lańda co sobotę wiozą góralska parę młodą do ślubu. Przed ślubne przyjęcie odbyło się w jego szałasie. Młoda Para wraz z gośćmi , którzy zjechali na Podhale specjalnie na ich wesele, miała okazję  usmażyć kiełbaski, skosztować pieczonej świni, potańczyć i pobawić się przed samym weselem.

Następnego dnia odbyły się same przygotowania – już w Butorowym dworze. Para czekała na nas w swoich pokojach. Zaczęliśmy fotografować od makijażu Magdaleny. Profesjonalny makijaż jest bardzo ważny przed ślubem. Każdy fotograf ślubny wie o tym najlepiej. W telewizji przecież delikatny makijaż nakłada się nawet panom! Po makijażu druhny pomogły Pannie młodej w ubraniu sukni i założeniu biżuterii. Późnej jeszcze podwiązka i Panna Młoda była gotowa do ślubu ze swoim wybrankiem w Zakopanem.

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28