Image Alt

Plener ślubny nad Morskim Okiem

Plener ślubny nad Morskim Okiem i na Podhalu

Uwaga! Ten artykuł powstał bardzo dawno temu – zapraszamy do naszych najnowszych wpisów!

Plener ślubny nad Morskim Okiem – Agnieszka i Łukasz

Agnieszka i Łukasz zdecydowali się na plener ślubny nad Morskim Okiem. Oczywiście nad Morskie Oko wybraliśmy się już innego dnia. Był to już w sumie trzeci plener tej pary. Pierwszego dnia, w czasie wesela udaliśmy się na Furmanową w Zakopanem . Drugiego dnia przed poprawinami pojechaliśmy na Rafaczówki na granicy gminy Poronin i miasta Zakopanego – te zdjęcia załączyłem do niniejszej galerii, gdyż są to fotografie pary młodej z pleneru i bardziej pasowały wg mnie do tego działu niż do wesela.

Po plenerze nad Morskim okiem nasza para przebrała się w schronisku Morskie Oko. Położone na wysokości 1405 m n.p.m. należy do najstarszych i najpiękniejszych schronisk tatrzańskich. Nazwane zostało imieniem Stanisława Staszica, który w roku 1805 badał jezioro. Obok, przy końcu drogi, po lewej stronie znajduje się stare schronisko, które pierwotnie było wozownią (1890). Obydwa budynki zostały uznane za zabytkowe. Schronisko stanowi punkt wyjściowy do wycieczek na Rysy, Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem i Szpiglasową Przełęcz.

Wracając do pleneru – po powrocie znad Morskiego Oka,  okolicach Stasikówki zrobiliśmy kolejny plener. Ze wszystkich tych plenerów ślubnych najbardziej jednak przypadł nam do gustu plener nad Morskim Okiem właśnie. Okres, który wybrała para młoda na sesję ślubną  jest jednym z najpiękniejszych okresów nad Morskim Okiem. Przełom zimy i jesieni to czas kiedy śnieg zalega już w wysokich partiach Tatr, natomiast samo Morskie Oko jest jeszcze nie zamarznięte. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach.

 

 

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28