O nas poprzednie

 

Fotografia ślubna Tatrafoto

monika i łukasz nodzyńscy

O NAS

Jesteśmy małżeństwem fotografów pasjonatów z Podhala. Fotografując razem we dwójkę mamy możliwość uchwycić ten ważny dzień z dwóch różnych perspektyw. Uwieczniamy chwile, bez sztuczności, rutyny, zbędnego wpływu na bieg wydarzeń. Na  fotografiach pragniemy pokazać  nie tylko ważne momenty z uroczystości, ale też  miłość, radość, szczęście.

POCZĄTEK

Nasza przygoda z fotografią ślubną trwa już wiele lat. Na początku fotografowałem sam. Wkrótce dostrzegłem, że Monika doskonale radzi sobie z dużymi zbliżeniami. Dziś nie wyobrażamy sobie fotografować w pojedynkę. Ja skupiam się na szerokich planach, Monika na szczegółach i emocjach. Doskonale się uzupełniamy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Fotografia ślubna

Reportaże fotografii ślubnej rozpoczynamy od przygotowań poprzez ceremonię ślubną aż do oczepin. Na plenery ślubne najchętniej umawiamy się już na inny dzień. Często również fotografujemy same plenery ślubne w Tatrach i na Podhalu dla par, które przyjeżdżają tu w tym celu z całej Polski

Chrzest

Chrzest, komunia oraz bierzmowanie i inne. Choć specjalizujemy się w fotografii ślubnej często zdarza nam się fotografować również inne uroczystości czy fotoreportaże.

Reklamowa fotografia wnętrz

Pensjonaty wnętrza oraz reklamowa fotografia produktowa. Dobre zdjęcia to podstawa dotarcia do dobrego klienta. W dobie internetu każdy pragnie zobaczyć jak wygląda obiekt czy produkt a wysokiej jakości fotografie na pewno każdego zachęcą. Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia na strony internetowe, Facebooka czy do katalogów.

Fotografujemy

Plenery ślubne

Plener to dla nas najprzyjemniejszy czas spędzony z parą młodą. To chwile kiedy są tylko dla siebie, gdzie najpiękniej możemy uwiecznić ich miłość. Tłem zaś najczęściej są Tatry i piękne podhalańskie krajobrazy. Chętnie fotografujemy same plenery dla par, które swój ślub miały poza Podhalem

Uroczystości

Śluby, wesela, chrzciny bierzmowania i komunie. To chwile niepowtarzalne, warte tego aby uwiecznić je na fotografiach. Nasze zdjęcia ukazują emocje, prawdziwe chwile i zdarzenia - unikamy sztuczności i ustawiania. Muzyka umilknie, goście się rozejdą... zostaną jedynie zdjęcia!

Fotografia reklamowa

Dobra reklama to podstawa sukcesu. A ilustracją do dobrej reklamy w internecie jest zawsze obraz. Nasze wysokiej jakości zdjęcia na pewno zachęcą Waszych klientów.

Krajobrazy

Naszą pasją są również krajobrazy. Wstać nad ranem aby złapać pierwsze jak promienie słońca pojawiają się na tatrzańskich szczytach, obserwować z góry jak Podhale budzi się do kolejnego dnia. I uwieczniać wszystko na fotografiach...

KIM JESTEŚMY

Łukasz

Fotografuję praktycznie od dziecka. Pamiętam mój pierwszy własny aparat fotograficzny Smiena 8M. Moja pasja do fotografii trwa od tamtych czasów. Dzięki fotografii cyfrowej ponad dekadę temu odkryłem, iż wspaniałą dziedziną tej sztuki jest fotografia ślubna. Miłość, emocje, ulotne chwile - to wszystko pragnę uwiecznić na swoich fotografiach. A swoją miłość do fotografii krajobrazowej wykorzystuję podczas plenerów ślubnych.

Monika

Zbliżenia potrafią pokazywać niewidoczne na co dzień szczegóły świata. Mój kobiecy punkt widzenia uzupełnia to co widzi i fotografuje Łukasz. Twarze, bliskie portrety, umykające chwile - to wszystko najbardziej lubię ukazywać na moich zdjęciach.

Nikon

Trzeci w naszym zespole jest sprzęt. Już od ponad dekady - od momentu kiedy zaczęła się nasza pasja związana z fotografią ślubną - fotografujemy lustrzankami Nikona. Obecnie każde z nas ma dwa aparaty. Do tych aparatów podpinamy najjaśniejsze szkła stało ogniskowe oraz najjaśniejsze zoomy. DO tego korzystamy z oświetlenia zewnętrznego - lamp zewnętrznych, softboxów, blend. Wszystko po to aby zdjęcia wyglądały nietuzinkowo.

CHCESZ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>