Plener nad Morskim Okiem Paulina & Radek

Plener nad Morskim Okiem

 Paulina & Radek

Najpopularniejszy czas na plener nad Morskim Okiem to pewnie lato, piękna pogoda, słońce… Wtedy bierzemy fotografa i udajemy się na nasz wymarzony plener ślubny. Ale jest tez inne rozwiązanie. Rozwiązanie na plener nad Morskim okiem, który chciałem Wam pokazać na zdjęciach. Chmury, jesień brak słońca. Wówczas powstaną przepiękne zdjęcia, pełne klimatu i niepowtarzalnego nastroju. Zdjęcia niebanalne, ciekawe i trochę inne. Spójrzcie jak góry wyglądają majestatycznie. Para młoda aż promienieje na tych zdjęciach.

Paulina i Radek przyjechali do nas z drugiego końca Polski pewnego wrześniowego dnia. Dzień o tyle szczególny, ze były to moje urodziny. Jako że przyjechali na Podhale specjalnie aby spotkać się z fotografem i pojechać na plener nad Morskim Okiem, nie mieli za bardzo wyboru co do pogody. Co prawda zawsze, kiedy para młoda przyjedzie do nas z dalszych terenów, staramy się wyszukać taki dzień aby pogoda im odpowiadała, Paulina z Radkiem wybrali właśnie ten dzień na sesję ślubną. Wybraliśmy się bardzo wcześnie rano, aby dotrzeć przed turystami nad Morskie Oko. Byliśmy pierwsi, dzięki czemu mogliśmy spokojnie, samotnie zacząć fotografować już w okolicach schroniska nad Morskim Okiem. Pogoda udała nam się wspaniale, chmury opływały tatry otaczające Morskie Oko. Słońce nie przeszkadzało nam w fotografowaniu, a cisza i spokój sprzyjały zadumie.

Sesja ślubna, jak już wspomniałem została wykonana jesienią. Jesień nad Morskim Okiem to chyba najpiękniejsza pora na plener ślubny. Ciekawe kolory, piękne jezioro, cisza – to dla pary młodej i fotografa ma wielki wpływ na tworzenie historii miłości dwóch osób.

Nie ma pogody, nie ma słońca – jest Para Młoda, Morskie Oko i naszym zdaniem piękne zdjęcia z niepowtarzalnym klimatem – podzielcie się swoimi uwagami, co sądzicie. Czy chcielibyście taki plener ślubny? A może wolicie inną pogodę? Zapraszam do komentowania.

Para Młoda: Paulina & Radek

Miejsce pleneru ślubnego: Morskie Oko

Fotograf: Łukasz Nodzyński

TFP

Tatra Foto Podhale

, ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>